UTH-2000 wifi akıllı termostat 

Yerden ısıtma termostatı , zemin sensörlü termostat , Wi-fi termostat ısı kontrol cihazı

UTH-2000 wifi akıllı termostat

UTH-2000 Wi-Fİ akıllı termostat – sıcaklık kontrol cihazı

Genellikle zeminden ısıtma sistemlerine entegre kullanılan dijital ısı kontrolü sağlayan uth-2000 wifi termostat kutusunda zemin ısısını algılayan kablolu ısı sensörüyle birlikte gelmektedir. Sağlam ve kullanışlıdır.
Yaşam alanınızdaki sıcaklığı kontrol ederek konforlu bir yaşam sunar.Günlük veya haftalık program yaparak, belirlediğiniz sıcaklık ile evinizin ısısını artırabilir, hem konfor hem de tasarruf sağlayabilirsiniz.Teknoloji,işçilik ve en kaliteli malzemeleri bir araya getirerek size güvenli ve şık bir ürün sunuyoruz. Termostatınızın kurulum ve programlama hakkında ki kapsamlı kılavuzumuzu mutlaka okuyunuz.Lütfen termostatınızı uygun kalifiye bir kişinin monte ettiğinden ve tüm yerel düzenlemelere uyduğundan emin olunuz.Asidik ve rutubetli ortamlarda çalışıp paslanma, oksitlenme ve sıvı temasından dolayı oluşacak hatalar garanti kapsamı dışındadır.Şebeke geriliminden / hatalı elektrik tesisatından kaynaklanan hasarlar garanti kapsamı dışındadır.Garanti süresi, fatura tarihinden itibaren başlar ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Uth-2000 wifi akıllı termostat sıcaklık kontrol cihazı Sensör : NTC 5 kohm %1 Giriş Voltajı : 220 V/ACMaksimum Akım : 18 A / 4 kWSıcaklık °C Max. : 60°CSıcaklık °C Min. : 5°COtomatik yaz saati : EvetuygulamasıDış Malzeme : ABS Halojen Free (Alev Geciktirici)Koruma Sınıfı : IP 20Hafıza Fonksiyonu : Elektrik kesintisi olduğunda, yapmış olduğunuz programlar hafıza da tutularak, elektrikkesintisi sona erdiğinde program kaldığı yerden devam eder. Hafızaya ait pil tükendiğindeyenisi ile değiştiriniz. Pil yerimiz cihazımızın ön panelinin arka kısmında bulunmaktadır.Tuş kilidi : Bu özellik sayesinde çocukların cihazı yanlış kullanmasını önlemek eliniz de.Mobil Kontrol : Cihazımız da bulunan Wi-fi Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde evde değilken bile ceptelefonunuzdan ısıtmanızı kontrol edebilirsiniz.Aile Paylaşımı : Cihazınızı ailenizin tüm bireyleri ile paylaşarak birlikte kullanabilirsiniz.Haftalık Program : Haftalık program ile istediğiniz zaman evinizi ısıtabilirsiniz. (Not: Bu özelliği mobilcihazınızdan kullanmak için cihazınızın sürekli açık konumda olması gerekir.)Kullanım : Sıva altı ve sıva üstü kullanım

Bilgi ve sipariş – Whatsapp : 0534 503 09 09

%d blogcu bunu beğendi: