Rexva ısıtıcı film

Rexva

Rexva Karbon Isıtıcı Film

Rexva Karbon film yerden ısıtma sistemi kullanılan konutlarda, villalarda,hastanelerde, otellerde, camilerde,tarım ürünlerini kurutmada, iş yerlerinde,yatlarda,ana okullarında, spor salonlarında,spa merkezlerinde kolaylıkla uygulanır. Halı altı uygulaması yapılabildiği gibi , parke altında da kontrollu termostatlar vasıtası ile mükemmel çözümler sunmaktadır.Parke altı uygulamada, 32.sınıf ısıya dayanıklı parke tercih edilmelidir.Rexva Karbon ısıtıcı filmlerimiz, çıplak korunmasız olarak kullanılamaz.

Parke altı ısıtmada

Rexva film ,Parke altında da kontrollu termostatlar vasıtası ile mükemmel çözümler sunmaktadır. Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir.Rexva Isıtıcı film altına  PE yalıtım uygulanmaktadır.  

Kış bahçesi ısıtma & Balkon ısıtmada

Rexva ısıtıcı karbon filmle kış bahçesi zemin ısıtma mevcut kullanılan kapalı balkonlarda yada kış bahçelerinde de uygulanabilir. Sistem uygulamasından sonra üzeri parke ile kapatılır.

Cami halı altı ısıtmada

Rexva film, Camilerde halı altı ısıtma uygulamasında kullanılmaktadır.Otomatik ezan saati ayarlı,termostatlı panolarla ısı kontrolü sağlanır.Cami ısıtma sistemlerinde geç ısınmaya ve ısınamadığınız halde daha fazla ücret (fatura) ödemeye son . Günün her saatinde sistemi çalıştırmak zorunda olmadan sadece Namaz saatine 5 dakika kala çalıştırmanız yeterlidir.


Rexva Karbon Film Isıtıcı

Ucuz, güvenli, ekonomik, sağlıklı.

Bütün yüzeyde aynı sıcaklık.

Dünya çapında yanmazlık garantisi ve sigortası

Rexva ısıtıcı film 1 mm’den daha ince.

Kolay ve hızlı montaj.

5 yıl garanti sınırsız ömür.

Düşük elektrik tüketimi.

Elektronik merkezi kontrol ve bölgeleme.

En yüksek konfor Ses yok – Toz yok Bakım – Temizlik – Tamir yok Sadece ısıtmaz sağlığa da yararlıdır !


Bizimle iletişime geçin

  
AVANTAJLARI ;

*Kurulum ve İşletme maliyeti alternatiflerine göre daha düşüktür,*Bakım maliyeti yoktur,çizilme, delinme, yırtılmaya ve su basmasına karsı dayanıklıdır.Arıza yapmadığından ,sonradan müdahale gerektirmez.*Alandan tasarruf sağlar. Panel radyatörleri yoktur,*Homojen ısı dağılımı. Tüm yüzey ısıtıcı olduğundan her yerde aynı ısıyı verir,*Dünya çapında yanmazlık garanti ve sigortası,*0.5 mm. İncelik,*Kolay ve hızlı montaj,*5 yıl garanti, sınırsız ömür,*Elektronik merkezi kontrol ve iklimlendirme,*Doğalgazın olmadığı yerlerde en ekonomik ısıtma,*Toz böcekleri(mite) ve bakterileri azaltır,*Hızlı ısınma,*Baca yok. Isı kaybı minimum,*Duvar ve tavanda da kullanılabilir,*Sertifikaları. CE ,ETL sertifikası vardır.Karbon-metal karışımı bir yüksek teknoloji ürünüdür. Isı kaynağı tüm yüzey olduğu için,her noktasında bir dakika içinde aynı sıcaklık elde edilir.Homojen ısı dağılımı vardır.Diğer yerden ısıtma sistemlerinden farklı olarak ;Karbonik Isıtıcı Filmler yüzeydeki bazı yerleri sıcak, bazı yerleri serin bırakmaz.Çizilme, delinme, yırtılmaya karşı çok daha dayanıklıdır.Ulaşılan sıcaklık çok yüksek olmadığı ve döşeme altına saklandığı için,ürün yıpranmamakta ve ürettiği ısıdan etkilenmemektedir.Bu nedenleKarbonik Isıtıcı Filmlerinin ömür sınırı yoktur.Çok ince olması ve basit montajı sayesinde,uygulama son derece kolay ve konforludur.Su basmasından etkilenmezKlasik ısıtma sistemleri önce havayı sonra insanı ısıtırken, Karbonik Isıtıcı Filmleri önce insanı ısıtır.Bu nedenle, klasik ısıtma sistemlerine göre; % 30–50 arasında daha az enerji kullanır.Ürünün Far Infrared olması romatizmal hastalıklara iyi gelir.Toz biriktirmez özelliği ile anti- alerjiktir.Yapılan incelemelerde “far infrared” ısının toz böceklerini (mite) ve bakterileri azalttığı görülmüştür.Far infrared ısı, insanın yaydığı ısı ile aynı frekanstadır. Her ikisinde de ısı kaynağı karbondur.
BAŞLICA KULLANIM ALANLARI ; 
● Cami halı altı ısıtma sistemleri ● Laminat parke altı ısıtma sistemleri ● Kış bahçesi ısıtma ve kapalı balkonların ısıtılmasında, ● Kapalı ve açık mekanlarda buz çözme uygulamaları için en ekonomik çözüm ● Kuru Sauna uygulamaları için ideal, 40 derece sabit sıcaklık sağlar,
● Ofis ısıtmada, işyeri ve ofislerde zeminden ısıtma, ● Seralarda ve tarımsal alanlarda donmaya karşı gerekli tedbirler alınarak kullanılabilir.. ● Aynalarda Pus oluşumunu engellemek için kullanılabilir, oteller için idealdir!(Ayna buğu önleyici) ● Büyük salonlarda local ısıtma için mükemmeldir, maliyeti çok düşüktür… ● Banyolarda kullanım için idealdir, kış aylarında müthiş bir konfor sağlayacaktır. ● Kreş ısıtma için idealdir… ● Yat ,tekne ısıtma,

● Hayvan barınakları, tavuk çiftlikleri ısıtılmasında, arı kovanlarının ısıtılmasında da kullanılmaktadır. ● Büro mobilyaları içerisine montaj yapılarak diz ve ayaklarınızı sıcak tutacaktır.

● Bilardo masalarının ısıtılmasında,

Karbon ısıtıcı filmlerimiz, biber,fındık kurutma ve diğer sebzelerin kurutulmasında da kullanılmaktadır. ● Isıtıcı filmlerimiz Tank Isıtma,tanklarda donmaya karşı koruma,sıcaklık muhafaza amacıyla da kullanılmıştır.

Rexva Film

Gümüş ve karbon taneciklerinin iki polietilen tabaka arasına lamine edilmesi suretiyle 1mm ‘den daha incelikte, formda olan ve elektrik enerjisini ısı enerjisine çeviren yapıdır. REXVA film ile ısıtma rezistans ya da tel ile değil karbon tanecikleriyle gerçekleşir. Eğer ısı tamamen kapalı, ısı dağılımı olmayan bir ortama uygulanırsa, yüksek ve süreklilik durumunda filmlerde deformasyon meydana gelebilir. Montaj ve kullanımlarda bu detaya dikkat edilmesi gerekir. 

Kalite belgeleri

Rexva;

ISO9001 , ISO14000 , CE başta olmak üzere , UL (ABD elektrik güvenlik Belgelendirme), NRTL (Kuzey Amerika elektrikli güvenlik Belgelendirme), GOST (Rusya elektrikli güvenlik sertifikası) , UKR TEST (Ukrayna elektrik güvenlik Sertifikası) ve uluslararası laboratuarların testlerinden geçmiş bütün sertifikalara sahip olan ürünleri ile mükemmelliğini kanıtlanmıştır.

0212 424 01 26

%d blogcu bunu beğendi: