HotFloor Isıtma Kablosu

Elektrik Kablolu Yerden Isıtma Sistemleri

HotCable kablolu ısıtıcı ve kompenentleri ile ev , ofis ısıtması,seramik altı ısıtma,banyo ısıtmada ,hamamların ısıtılmasında, güvenle kullanılmaktadır.

 Isıtma kabloları, iç mekanlar için konforlu döşemeden ısıtma ve iç zeminler için seramik altı ısıtma, spor sahası ısıtması, soğutma deposu koruması ve diğer uygulamalar için geliştirilmiştir.

Isıtma kabloları, küçük evlerin yanı sıra ticari binalar ve özel yapılar için de geniş bir ısıtma kablosu yelpazesi sunar. Isıtma kabloları, daha çok yeni yapıların bağlantısında veya büyük yenileme projelerinde kullanılır.

Özgün tasarım her durum için maksimum performansı sağlar ve esnek kablo yapısı, kurulumu hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay hale getirir.

Elektrik Kablolu Döşemeden Isıtma ;

►Banyo Isıtması

►Mutfak Isıtması

►Kış Bahçesi Isıtması

►Hamam Isıtması

Seramik altı ısıtma, fayans altı ısıtması

►Ofis , apartman dairesi ısıtması

►Rampa Isıtma ve Dondan koruma ( ısı koruma ) amaçlı olarak güvenle kullanılmaktadır.

Kablolu elektrikli yerden ısıtma, kış bahçesi seramik altı ısıtma,hamam ısıtma uygulamaları;

Kablolu yerden ısıtma,seramik altı ısıtma, termostat kontrolü ile hem çok konforlu hem de diğer ısıtma sistemleri ile rekabet edebilecek kadar ekonomiktir.

Özellikle ıslak hacim alanlarının ısıtılması için idealdir. Mekanlarda ısıtma sistemi olsa bile zemin soğukluğu her zaman hissedilir bunu önlemenin tek yolu yerden ısıtmadır. Kablolu yerden ısıtma toplam ısıtma yada ılık zemin amaçlı olarak kullanılır.

Kablolu yerden ısıtma binaların ısıtılması yanında , kar-buz önleme , hayvan barınakları ısıtılması , tank ısıtılması , boru ısı korumada ve yol ısıtılmasında da güvenle kullanılır.

ISLAK HACİMLER İÇİN İDEAL ÇÖZÜM

Bir mekanda ısıtma istemi olsa bile ( yerden ısıtma yoksa ) zeminler hep soğuk kalır.Bu soğukluk ancak yerden ısıtma ile giderilir. Kablolu yerden ısıtma özellikle mutfak , banyo , hamamlarda,seramik altı ısıtmada eşsiz bir konfor sunar.

Avantajları

– Konforlu,

– Ekonomik,

– Estetik,

– Uzun Ömürlü,

– Kolay Uygulanır.

Isıtma kablosu veya şiltesi, bina ömrüne eşdeğer bir ömre sahip ve bakım gerektirmez.

Sistem, yeni yapılan veya yenilenen her türlü döşeme tipine uygun, (seramik, ahşap, halı vs.). Mekanın tamamının ısıtılmasını sağlayabileceği gibi, bölgesel olarak da konfor ısıtması amacı ile uygulanabiliyor, (banyo, mutfak ve koridor gibi mekanlarda). Termostatlar sayesinde, her odanın sıcaklığını ayrı ayrı kontrol etmek mümkün.

Farklı tipteki termostatlar, hem zemin (entegre algılayıcı ile) hem de mekanın sıcaklığını kontrol altında tutar. 

https://www.instagram.com/e_zemin/

%d blogcu bunu beğendi: