1000gr Halı altı keçe

1000gram/6mm Cami halı altı keçesi

Halı altı keçe,1000gram halı altı keçesi.
Halı altı keçe

Halı altı keçeleri zemin bozukluğu giderir, halının ömrünü uzatır, esneklik ve konfor sağlar.Keçeler,ısıtıcının verimliliğini büyük miktarda artırır.Duvardan duvara halıların altına uygulanarak dolgunluk verir. Cami halı altı ısıtma da, 1000 gram/m2 halı altı keçe ile yalıtım yapılmaktadır. Halı altı keçe zeminde oluşacak rutubeti önler.Petrol ürünü hava aldırmayan izolasyon malzemelerinde zeminde rutubetin nem olarak biriktiği, kötü koku ve çürümeye yol açtığı gözlenmiştir.  

Halı altı koruyucu Keçe halının yerle temasını engelleyerek ısı yalıtımı ve konfor artırmak için kullanılmaktadır. Halı altı ısıtma sistemlerinde ise kullanılma sebebi zeminden kaynaklı problemleri ortadan kaldırmak veya minimize etmek üzere kullanılmaktadır. Ayrıca keçe ile yalıtım,Cami ısıtma sistemlerinde kullanılan ısıtıcı filmlerin iki yüzeyi de ısıttığı için, ısıyı sadece yukarıya halı altına yönlendirmek için gereklidir.

Halı altı Keçe sadece zemin kaplamada kullanıldığı gibi halının altına koruma maksatlı da serilmektedir. Ayrıca halı altı ısıtma karbon film ısıtma sistemlerinde mecburiyettir. Halı altı keçe düşük maliyetli olmasına karşın büyük konfor sağlar. Halı Keçesi sadece halınızı koruyarak ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı da sağlar. Halı altı yalıtım keçesi, yalıtım ve esneklik için kullanılır ,hem yalıtım hem amortisör sağlar.

     Camii vb. alanlarda karbon ısıtıcı filmlerini koruma amaçlı olmakla beraber ısı yalıtımı sağlamak, beton ve ahşaptan gelecek soğuğu engellemek için 800gr/m² ile 1000 gr/m² arasında Halı Altı keçesi kullanılmaktadır. m² başına 1000 gr gelen keçeler önerimizdir. Halı altı keçeleri zemin bozukluğunu giderir, halının ömrünü uzatır, esneklik ve konfor sağlar. Halı altı keçeleri cami vb. mekânlarda zeminin tamamına döşenmektedir.
    Halıların altına uygulanan keçe halının altına dolgunluk verir, halıların, karbon ısıtıcıların ömrünün uzun kılar, ayrıca daha verimli kullanılmasını sağlar.Yalıtım ne kadar iyiyse ısıtma sistemi o kadar verimli olacaktır.Bunların yanı sıra ses izolasyonu da sağlar.

%d blogcu bunu beğendi: