Rexva Karbon Film Isıtıcı

Rexva Karbon Film Isıtıcı

Karbon film ısıtıcı – Halı & Parke Altı Isıtma SistemleriRexva Karbon film yerden ısıtma sistemi kullanılan konutlarda, villalarda,hastanelerde, otellerde, camilerde,tarım ürünlerini kurutmada,iş yerlerinde,yatlarda,ana okullarında, spor salonlarında,spa merkezlerinde kolaylıkla uygulanır. Halı altı uygulaması yapılabildiği gibi , parke altında da kontrollu termostatlar vasıtası ile mükemmel çözümler sunmaktadır.Parke altı uygulamada, 32.sınıf ısıya dayanıklı parke tercih edilmelidir.Rexva Karbon ısıtıcı filmlerimiz, çıplak korunmasız olarak kullanılamaz.

Konutlarda parke altı uygulamayı tavsiye ediyoruz eğer halı altına uygulanacaksa üzerine herhangi bir eşya gelmemelidir.Isı kontrolü dijital termostat veya pano ile sağlanmalıdır.Rexva Yerden ısıtma sistemi ile mekanlarda homojen bir ısı dağılımı sağlanır. Odalar arasındaki sıcaklık farkları da azdır. Klasik sistemlerde görülen tavanda ısı birikmesi bu sistemler için söz konusu değildir.Homojen ısı dağılımı ve yavaş hava dolaşımı,infiltasyon ısı kayıplarını büyük ölçüde azaltır.Isı bina yapı elemanlarında depolandığı için bina konforu ani sıcaklık düşüşlerinden,aşırı soğuk günlerden fazla etkilenmez. *Rexva ısıtıcı film sadece ılık zemin amaçlı kullanılacaksa ,gezinme bölgelerine seyrek şekilde döşenmesi yeterli olur.Tamamen ısıtma amaçlı kullanılacaksa ,satış temsilcimiz size uygun çözüm sunacaktır.Yalıtım durumunuza,bölgenin iklim şartlarına göre daha seyrek veya sık döşenebilir, düşük veya yüksek watt filmler kullanılabilir.RexvaKarbon ısıtıcı, evin tamamına döşenebildiği gibi lokal ısıtmada da kullanılabilir, örneğin evinizin salonunda veya kış bahçenizde, sonradan kapatılan cam balkonlarda, çocuk odasında,prefabriklerde uygulanabilir.Eğer Rexvakarbon ısıtıcı film uygulamasını kendiniz yapacaksanız lütfen teknik destek alınız.Uygulama ekibimiz tarafından yapıldığında garanti süresi yıldır. Fizik kuralları insan anatomisine uygun uniform ısının taban zeminlerinden yükseldiğini ispatlıyor. Yer kaloriferi ya da yerden ısıtma diye adlandırılan bu sistem, ısıtma sistemleri içerisinde ayrı bir yer alıyor. Yer kaloriferi, tüm ısıtma sistemlerinin olumlu yönlerini bir araya getirebilen en sağlıklı sistemdir. Yaşam alanlarında, örneğin bir salonda taban yüzeylerinin sadece 25 °C ısıtılması yeterlidir ve bu ısı sağlıklı bir insanın taban altı sıcaklığıdır. İşte yerden ısıtmanın gizemi burada yatıyor. Yeryüzündeki bütün canlılar (bitkiler dahil) 23-25 °C sıcaklıkta gelişir, yeşerir ve sağlıklı yaşar. Fiziksel açıdan bu uniform ısı, ancak yerden ısıtma ile gerçekleşir. Sistem, enerji tüketimi ve çevre kirliliğini önemli ölçüde azaltırken, kullanıcılarına çok yüksek konfor da sunar. Yer kaloriferinde, diğer sistemlerde var olan partiküller ve toz oluşmaz. Zemin ısıtma sistemi insan yapısına en uygun ısıtma sistemidir. Isınan zeminin insana verdiği sıcaklık, mevcut üst taraftan gelen soğuk havayı hissetmemesini sağlamaktadır.
Rexva ısıtıcı film, iletken olmayan ve yanmayan filme ısıtıcı karbon tabaka ve kirlilik önleyici tabakanın işlenmesi, bakır şerit ile elektrodun hazırlanması sonrası PET film ile lamine işleminin yapılması ile oluşturulan son teknoloji yassı bir infrared ısıtıcıdır.Normal ısıtıcılardan farklı olarak filmin tümüne yayılı bulunan Rexva ısıtıcı karbon tabakadan sağlığa faydalı infrared ışınlar sayesinde güneş ışığı benzeri bır sıcaklığı hissetmek mümkündür.
Ayrıca film ısıtıcının dış tabakası olan PET, özel bir ürün olup hava ile temas etmeyecek şekilde izolasyonu sağlamakta ve ısıtıcı filmi duvarlarda, tavanda ve zeminde kullanmaya olanak sağlamaktadır.
Rexva Isıtıcı filmin kalitesini kullanılan karbon ve gümüş tabakaların yapıştırılma ve rezistans kalitesi ile nano partiküllerin akışkanlığı belirler.
Rexva ısıtıcı film yüksek rezistansa sahip karbonu kullanıp, karbon yoluyla ısının ortaya çıkma özelliği ile 1 mikrondan daha düşük bir basma teknolojisi ile üretilmiştir.

Rexva Karbon ısıtıcı film ,gümüş ve karbon taneciklerinin iki polietilen tabaka arasına lamine edilmesinden oluşur. 1mm ‘den daha incedir ve elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirmektedir. Filmleri yüksek ısı iletkenliğe sahiptir.Mükemmel esneklik sayesinde , montajı kolay , hızlı ısıtma ve diğer elektrikli ısıtıcılara göre % 50 daha ucuz ısıtıcı bir filmdir. Zemin kaplama malzemeleri ve izolatör arasına yerleştirerek uygulaması yapılır.

KALİTE BELGELERİ ;  ISO9001 , ISO14000 , CE başta olmak üzere , UL (ABD elektrik güvenlik Belgelendirme), NRTL (Kuzey Amerika elektrikli güvenlik Belgelendirme), GOST (Rusya elektrikli güvenlik sertifikası) , UKR TEST (Ukrayna elektrik güvenlik Sertifikası)  ve uluslararası laboratuarların testlerinden geçmiş bütün sertifikalara sahip olan ürünleri ile mükemmelliğini kanıtlanmıştır.

Yerden ısıtmada yeni bir teknoloji olan FAR INFRARED (görünmeyen ısı dalgası) teknolojisini de müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz.

Uygulamakta olduğumuz bu teknolojiyi 1 gün (veya daha az) bir zamanda hizmetinize sunuyoruz.

Rexva Isıtıcı film, 0,5 mm. kalınlığında olup, içinde ısıtma teli veya rezistans yoktur. Karbon ısıtıcı filmin ortasında duran çok ince karbon-metal katman sayesinde ısı yayılması meydana gelir.
Sıcak hava soğuk havadan daha hafif olduğu için, diğer sistemlerde ısınma daima tavandan aşağı doğru başlar. Yani, bu sistemde ısınma öncelikle zeminden başlar.

Dolayısıyla önce insanlar,sonra bulunulan ortam ısınmaya başlar.
FAR İNFRARED ısı insan vücudunun yaydığı ısı ile aynı frekanstadır, yani her ikisinin de ısı kaynağı karbondur.

Bu nedenle; vücuda canlılık verir, ayak mantarına ve kokusuna iyi gelir,romatizmal şikayetleri azaltır, ayak bağlantılı vücut rahatsızlıklarını önemli ölçüde hafifletir.   

Karbon ısıtıcı film , uzun ömürlüdür. Darbenin çok olduğu spor salonu gibi mekanların ısıtmasında rahatlıkla kullanılabilir.

Donma ve bakım derdi olmadan uzun süreli kullanabilirsiniz.

Karbon film ısıtıcı 50-55 dereceye kadar ısıtabilir, termostatla istediğiniz dereceye ayarlayabilirsiniz.

Rexva Karbon filmlerimiz her türlü kapalı alanın ısıtılmasında kullanılabilir. Sistem tamamen elektrikle çalışır. Bitmiş mekanlarda da uygulanır fakat filmlerin üstünün tamamen kapatılması gerekmektedir. Karbon Filmlerin altına mutlaka yalıtım yapılmalıdır. Bu yalıtım infrared ışınlarını geçirmeyen ve ısıyı yayabilen türden olması gerekir. PE yalıtım malzemeleri ürün satışımız vardır. 

Isıtma filmlerimiz CE , GOST , TÜV belgelidir. 

Rexva ısıtıcı filmlerimiz, Güney Kore’den ithal edilmektedir.

Karbonik ısıtma sistemi, 2006 yılında ‘Isıtma Sistemleri’ fuarında ödül almıştır.

BAŞLICA KULLANIM ALANLARI ;

 ● Cami halı altı ısıtma sistemleri 

 Laminat parke altı ısıtma sistemleri 

● Kış bahçesi ısıtma ve kapalı balkonların ısıtılmasında, 
● Ofis ısıtmada, işyeri ve ofislerde zeminden ısıtma

● Aynalarda Pus oluşumunu engellemek için kullanılabilir, oteller için idealdir!(Ayna buğu önleyici) 

● Büyük salonlarda local ısıtma için mükemmeldir, maliyeti çok düşüktür… 

● Banyolarda kullanım için idealdir, kış aylarında müthiş bir konfor sağlayacaktır.

 ● Kreş ısıtma için idealdir… 

● Yat ,tekne ısıtma,

● Hayvan barınakları, tavuk çiftlikleri ısıtılmasında, arı kovanlarının ısıtılmasında da kullanılmaktadır. ● Büro mobilyaları içerisine montaj yapılarak diz ve ayaklarınızı sıcak tutacaktır.

● Bilardo masalarının ısıtılmasında,

●Karbon ısıtıcı filmlerimiz, biber,fındık kurutma ve diğer sebzelerin kurutulmasında da kullanılmaktadır. ● Isıtıcı filmlerimiz Tank Isıtma,tanklarda donmaya karşı koruma,sıcaklık muhafaza amacıyla da kullanılmıştır.

%d blogcu bunu beğendi: