Kış bahçesi & kapalı balkonlarda zeminden ısıtma

Türkiye’de en sık uygulanan tadilat ve dönüşüm projelerinin başında balkon kapatma uygulamaları geliyor. Özellikle apartman dairelerinde yaşam alanlarını genişletebilmek ve daha konforlu bir kullanım yaratabilmek için açık balkonlar farklı şekillerde kapatılıyor. Böylece artık balkon alanları sadece yaz ve bahar aylarında değil, dört mevsim kullanılabilen fonksiyonel odalara dönüştürülüyor. Ancak bir balkon ya da teras alanını kapatarak kış bahçesine çevirmek, her zaman o alanın dört mevsim de aynı konfor düzeyi ile kullanılabileceği anlamına gelmez. Konforlu bir kullanım sağlamak için kış aylarında bu alanların etkili bir yöntemle ısıtılması gerekir. İşte tam da bu noktada devreye giren en ideal ısıtma uygulamasının elektrikli yerden ısıtma sistemleri olduğunu söyleyebiliriz.

http://www.karbonisiticifilm.com

Kış bahçesi parke altı ısıtma

Balkon ve kış bahçeleri için en kullanışlı ve pratik ısıtma sistemi olan karbon ısıtıcı filmle zeminden ısıtma uygulamasını Türkiye genelinde sizlere sunuyor, bir günde montajını tamamlıyoruz.Sonradan kapatılan kış bahçesi ve balkon alanlarında sağlıklı ve dengeli bir sıcaklık sağlayacak bir ısıtma sistemi oluşturmak evin içinde kullanılan diğer ısınma yöntemleri düşünüldüğünde oldukça zor olacaktır. Örneğin doğal gaz ile ısınan bir eviniz varsa balkonu da ısıtma sistemine dahil edebilmeniz için gaz hattı çektirmeniz gerekir ki bu da hem zahmetli bir tadilat sürecini hem de ekstra maliyeti beraberinde getirir. Oysa hem ekonomik olarak, hem de kırma dökme ve tadilat gerektirmediği için pratiklik ve kolaylık açısından çok daha avantajlı olan Rexva karbon ısıtıcı filmle zeminden ısıtma sistemi ile kapalı balkon ya da kış bahçenizi bir günde sıcak bir iç mekana dönüştürebilirsiniz.

Kış bahçesi – balkon zeminden ısıtma

Yalnızca balkon ısıtma ve kış bahçesi ısıtma alanları için değil, evinizin ya da iş yerinizin diğer iç mekanları için de oldukça pratik, ekonomik ve sağlıklı ısıtma çözümleri üretiyoruz.Parke altı ısıtmada, parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı olması gereklidir.

Parke altı ısıtma sistemi

Fiyat teklifi ve bilgi almak için uygulanacak alanın enxboy ölçüleri ve bulunduğunuz ili , iletişim bilgilerinizle birlikte bilgi@karbonisiticifilm.com adresine mail gönderebilirsiniz.Detaylı bilgi: www.karbonisiticifilm.com

Rexva karbon filmle elektrikli yerden ısıtma / parke altı ısıtma sistemi
%d blogcu bunu beğendi: