Karbon film ısıtıcı

Elektrikli yerden ısıtma filmleri

REXVA Isıtıcı film; Gümüş ve karbon taneciklerinin iki polietilen tabaka arasına lamine edilmesi suretiyle 1mm ‘den daha incelikte formda olan ve elektrik enerjisini ısı enerjisine çeviren yapıdır. REXVA karbon film ile ısıtma rezistans ya da tel ile değil karbon tanecikleriyle gerçekleşir.Rexva Karbon film yerden ısıtma sistemi kullanılan konutlarda, villalarda,hastanelerde, otellerde, camilerde,tarım ürünlerini kurutmada, seralarda ,iş yerlerinde,yatlarda,ana okullarında, spor salonlarında,spa merkezlerinde kolaylıkla uygulanır. Halı altı uygulaması yapılabildiği gibi , parke altında da kontrollu termostatlar vasıtası ile mükemmel çözümler sunmaktadır.Parke altı uygulamada, 32.sınıf ısıya dayanıklı parke tercih edilmelidir.Rexva Karbon ısıtıcı filmlerimiz, çıplak korunmasız olarak kullanılamaz.Rexva Karbon filmlerimiz her türlü kapalı alanın ısıtılmasında kullanılabilir. Sistem tamamen elektrikle çalışır. Bitmiş mekanlarda da uygulanır fakat filmlerin üstünün tamamen kapatılması gerekmektedir. Karbon Filmlerin altına mutlaka yalıtım yapılmalıdır. Bu yalıtım infrared ışınlarını geçirmeyen ve ısıyı yayabilen türden olması gerekir. PE yalıtım malzemeleri ürün satışımız vardır.

Rexva Karbon ısıtıcı filmleri ile tüm dünyada büyük bir ihracat ağı olan Rexva  2004 yılında kurulmuş son derece güvenilir , yüksek teknoloji bilgisine sahip , uluslararası ün yapmış , kalite kontrol ve ürün geliştirmede çok başarılı lider bir kuruluştur.% 80 oranında ağırlıkta cami ve ibadethaneler olmak üzere değişik sektörlerde Rexva ısıtıcı filmleri ile uygulamalar yapmaktayız.

Rexva Karbon ısıtıcı film ,gümüş ve karbon taneciklerinin iki polietilen tabaka arasına lamine edilmesinden oluşur. 1mm ‘den daha incedir ve elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirmektedir. Filmleri yüksek ısı iletkenliğe sahiptir.Mükemmel esneklik sayesinde , montajı kolay , hızlı ısıtma ve diğer elektrikli ısıtıcılara göre % 50 daha ucuz ısıtıcı bir filmdir.Rexva film, Zemin kaplama malzemeleri ve izolatör arasına yerleştirerek uygulaması yapılır.

Parke altı ısıtmada, 80cm lik düşük wattlarda (190W-200W) ısıtıcı filmler kullanılmaktadır.Seramik altı ısıtmada ise, 100cm Rexva ıslak zeminlere özel farklı ısıtıcı filmler kullanılmaktadır.Uygulama şekilleri ve kullanılan ürünler tamamen farklıdır.Cami ısıtmada ,halı altı uygulamalar yapılır ve genellikle 80cm -240W Rexva ısıtıcı filmler kullanılır.Yüksek metrajlı Camilerde bazı durumlarda 220W tercih edilebilir.Konutlarda tamamen ısıtma amaçlı kullanılabildiği gibi, ılık zemin amaçlı seyrek döşenerekte kullanılabilir.Uygulanacak alana göre film miktarı,ısıtıcı film gücü,gerekli malzemeler belirlenecek,projenize uygun çözümler sunulacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: