Tiny house ısıtma

Karbon ısıtıcı filmler, Tiny house ısıtma , bungalov ısıtma,konteyner,prefabrik ve kabinlerin ısıtılmasında da kullanılmaktadır.   Parke altı uygulama yapılacaksa parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı olması gereklidir.   Tiny house yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır. Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini saklamak için de harcanacak zaman ve paradan  tasarruf sağlar.

Tiny house ısıtma - Parke altı ısıtma ve zemin yalıtım

Tiny house yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar. Tiny house ısıtma sistemlerinde duvar tipi  termostatla sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur. Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir. Rexva Karbon film altına, 6 mm kalınlığında özel pe yalıtım döşemekteyiz,bu malzeme ısı yalıtımı sağlar .   Kullanılan mevcut tiny house veya bungalovları da ısıtmak için çok pratik bir uygulamadır.   Genellikle Tiny house ısıtma uygulaması, ekibimiz tarafından 1 günde tamamlanır.

Detaylı bilgi : http://www.karbonisiticifilm.com

 

Tiny House

Minimal yaşamı benimseyenler için daha küçük bir evde, daha az masraf ve çevre zararını en iyi şekilde azaltacak taşınabilir tiny house yapılar ideal seçenek olarak göz kırpıyor. Mikro ev olarak da bilinen tiny house şehirden uzak ama doğaya yakın bir yerde konumlanmak, doğayla iç içe bir yaşam alanı yaratmak isteyenleri birbirinden çekici özellikleri ve sunduğu konforlu yapı ile kucaklıyor.

Modern tiny house yapılar her arsada yer alabilmektedir. Kiralık arsanızda, kendi imarlı-imarsız arsanızda konumlandırmanız mümkün. İçerisinde bir evde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm donanımı taşıyan ve minimum yer kaplayan bu evler otel konforunu vadederken aynı zamanda zorlu hava şartlarına dayanıklı olduğundan çok uzun yıllar size ve ailenize bir yuva atmosferi sunabiliyor. Standartlara uygun biçimde üretilen çelik şasesi, tüm yüzeylere yayılan mineral yün izolasyonu, tüm yüzeylerde tyvek nefes alan su yalıtım kaplaması, kısmi kompozit dış cephe kaplaması, ahşap ve çam dış cephe kaplamaları, çatı kaplaması ve izolasyonu özellikleri,geniş kullanım alanına sahip tiny house evinizi her koşul ve ihtiyaca uygun hale getiriyor.

Mod Slide Large Tiny House size sağlıklı ve konforlu bir ısınma da sunuyor. Yerden ısıtma sistemi ile birlikte zeminde yer alan izolasyon yapısı kış aylarında bulunduğunuz yer fark etmeksizin ev sıcaklığını yaşamanızı sağlıyor. İçerisi son derece modern duvar kağıtları ile bezeli tiny house, içinde güzel anılar biriktirmek için size hazır bir halde teslim ediliyor. Mod Slide tiny house farklı boyutlarda ve özelliklerde, tamamen size özel biçimde sunulabiliyor.

Estetik, modern ve göz alıcı bir mimari yaklaşımla tasarlanan ve üretilen tiny house fiyatları boyutları ve içerisinde tercih edeceğiniz özelliklere göre değişiyor. Kendinizi özgür ve özel hissetmek için ekonomik, minimal ve dinamik bir yaşam alanı için Modsis ürünlerine göz atabilirsiniz. Doğa içerisinde bir yaşam hayalinize yaklaşmak ve size özel bir ev konforuna ulaşmak için geniş kullanım alanına sahip Modsis tiny house ürünleri sizi mutlu edecek bir adım olacaktır.  

Modern mobil evler dünya çapında yaygınlaşmaya başlayan minik evlerin modern ve şık bir yorumu olarak karşınıza çıkıyor. Dinamik bir yaşamı benimseyen ve temel ihtiyaçların karşılandığı konforlu bir alanda güzel anılar biriktirmek isteyenlere adeta bir yuva sıcaklığı sunuyor. İçerisinde mutfak, banyo ihtiyaçlarınıza erişebileceğiniz, tam donanımlı tesisatı ile ev anlayışınızı kökten değiştirmeyi ve size unutulmaz deneyimler yaşatmayı hedefliyor.

Arsanızda, doğa içerisinde, yeşillikler içinde veya deniz kenarında konumlandırabileceğiniz size özel tiny house kurulum ve kullanım kolaylığı ile, uygun fiyatlarla teslim ediliyor. Farklı boyutlarda, dilerseniz özelleştirme imkanları ile opsiyonel özellikler ekleyebileceğiniz, modern mimari tasarımları ile göz alıcı tiny house yapılar iklim koşullarına karşı son derece dayanıklı ve uzun ömürlü. Ev konforunu yaşarken bir yandan doğa ile iç içe bir yaşam sürebilmeniz için alanı verimli kullanılmış ve tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüş durumda.

Zeminde, tavanda, cephelerde yer alan farklı yapı ve içeriklerde izolasyonlar ile en sert hava koşullarında bile konforunuzu etkilemeyecek bir kullanım sunuyor. Sade ve şık dış görünümünün yanında göz alıcı iç dekoruyla bir yuva sıcaklığı yaratmayı başaran tiny house yerden ısıtma sistemi ile de pratik ve sağlıklı bir ısınma imkanı ile buluşturuyor. Parke kaplaması ve bu kaplamaya entegre çalışan yerden ısıtma sistemi ile homojen bir ısı dağılımı yakalamak ve ısı kaybını önlemek mümkün olacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: