Camii halı altı keçesi

Camii halı altı keçesi 1000gram/m2

Camiler için Halı altı koruyucu Keçe halının yerle temasını engelleyerek ısı yalıtımı ve konfor artırmak için kullanılmaktadır. Camii Halı altı ısıtma sistemlerinde ise kullanılma sebebi zeminden kaynaklı problemleri ortadan kaldırmak veya minimize etmek üzere kullanılmaktadır.

Camii halı altı keçe yalıtım keçesi

Ayrıca halı altı keçe ile yalıtım,Cami ısıtma sistemlerinde kullanılan ısıtıcı filmlerin iki yüzeyi de ısıttığı için, ısıyı sadece yukarıya halı altına yönlendirmek için gereklidir.Halı altına uygulanan yalıtım ne kadar iyi olursa,ısıtma sistemi o kadar verimli olacaktır, bu yüzden Cami,Mescid gibi ibadet alanlarında m2/1000gramlık Cami halı altı keçe tercih edilmektedir.Keçenin iyi sıkıştırılmış olması,gramajı,homojenik dağılımı,uygulama kolaylığı,kokusuz olması önemlidir.

Camii ısıtma sistemi yalıtım keçesi


Camii Halı altı Keçesi sadece zemin kaplamada kullanıldığı gibi halının altına koruma maksatlı da serilmektedir. Ayrıca halı altı ısıtma karbon film ısıtma sistemlerinde mecburiyettir. Camii Halı altı keçe düşük maliyetli olmasına karşın büyük konfor sağlar. Cami Halı altı keçesi sadece halınızı koruyarak ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı da sağlar. Camiler için Halı altı yalıtım keçesi, yalıtım ve esneklik için kullanılır. Halı altı keçe Camii zemininde oluşacak rutubetin tahliyesine yardım eder ve zeminde bulunan bozuklukları belli oranda kapatır. Camii Halı altı keçesi zeminde oluşacak rutubetin tahliyesine yardım eder.

Halı altı keçeler, yere halı tutkalı ile uygulanır.

Halı altı keçe,  siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı nakliye firmaları ile gönderilmektedir.

Halı altı keçeler metrekarede 600 gram&1000gram ağırlığa sahip. Uygulama kolaylığı, uygun maliyet, uzun ömür ve yüksek verimliliği optimum düzeyde bir araya getiren, bu yüzden de çok yaygın olarak tercih edilen bir ürün.

Keçe Rulo ölçüleri; 2mx25m – 1000gram/m2 – 6/7 mm kalınlık. Sert,sıkıştırılmış 1.kalite halı altı keçesi.

Halı altı keçe fiyat bilgisi için bizi arayabilir veya iletişim formuna yazabilirsiniz.En kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: