Cami ısıtma panosu fiyatları

Cami ısı  kontrol paneli (Otomatik,sessiz röleli,ezan saati zaman ayarlı,kendinden termostatlı,uzaktan kumandalı) Dokunmatik ve tuşlu ekran seçenekleri.

Cihazın teknik özelliklerinden bazıları;Marka:Siemens       *PLC mikro işlemcilidir.       *Cami Isıtma panosu,her ezan vaktine göre ayarlanabilir.*Sessiz çalışma      *Uzaktan kumandalı sistem,manuel-otomatik işlemleri uzaktan kumanda ile kontrol edebilme özelliği,*Her saf ayrı kontrol edilebilir.     *Otomatik ısı sabitleme sistemi    *Namaz Vakitlerine göre zaman ayarı her il için il plaka kodu bilgisi ile ayrı-ayrı ayarlanabilir.*Cami Isıtma, ister tamamen isterse lokal (ayrı bölümler halinde) uygulanabilir.*20 safa kadar büyüyebilen kapasite,*Geniş LCD ekran 5inch    *Ampermetre göstergeli     *Halı sensörleri ile halı sıcaklığını otomatik ayarlama  *Diğer sistemlere göre %30 enerji tasarrufu,   *İleri geri saat uygulamasını otomatik yapabilme veya iptali  *Uyarıcı sesli ikaz ve gösterge    *Cami ısıtma panosu ; Haftalık programlama (Örneğin; sabah namazlarında veya belirli günlerde devre dışı bırakma) *81 ilin 100 yıla kadar programlanmış namaz vakit hesaplaması Cihaz garanti kapsamındadır.

Cami ısıtma panosu, hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifimiz için lütfen bize ulaşın.

Cami ısıtma sistemi kontrol paneli ,fiyat bilgisi için Camii saf sayısı ve saf ölçüsü gereklidir.6 röleli panodan, 48 röleli panoya kadar, tuşlu ekran ve dokunmatik ekran pano seçeneklerimiz mevcuttur.Saf ölçülerinin alınması ve kaç amper pano ihtiyacının olduğu hesaplaması oldukça önemlidir.Bu konularda müşteri temsilcimiz size gerekli desteği sağlayacaktır.Ayrıca Cami ısıtma panosu siparişlerinizde satış sonrası teknik destek sağlanmaktadır.

Cami ısıtma sistemlerinde geç ısınmaya ve ısınamadığınız halde daha fazla ücret (fatura) ödemeye son . Günün her saatinde sistemi çalıştırmak zorunda olmadan sadece Namaz saatine 5 dakika kala çalıştırmanız yeterlidir. Dilerseniz namaz saatlerinde otomatik olarak çalıştırabilir , istediğiniz safları ısıtabilir , istediğiniz zaman da otomatik olarak kapatma seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca montaj dahil uygulama istenirse ,bilgisayar kontrollü zaman ayarlı cami ısıtma sistemlerimiz caminize bir günde kurulmaktadır.

Karbon film ile ısıtma uygulanacak cami saf ölçüleri ( kaç adet saf ve uzunluk ölçüleri) yazabilirseniz satış temsilcilerimiz size uygun cami ısıtma panosu hakkında bilgilendireceklerdir.

İletişim bilgileri

%d blogcu bunu beğendi: