Halı altı keçe fiyatları

Halı altı keçe

Halı altı keçeleri zemin bozukluğu giderir, halının ömrünü uzatır, esneklik ve konfor sağlar.Keçeler,ısıtıcının verimliliğini büyük miktarda artırır.Duvardan duvara halıların altına uygulanarak dolgunluk verir. Cami halı altı ısıtma da, halı altı keçe ile yalıtım yapılmaktadır. Halı altı keçe zeminde oluşacak rutubeti önler.Petrol ürünü hava aldırmayan izolasyon malzemelerinde zeminde rutubetin nem olarak biriktiği, kötü koku ve çürümeye yol açtığı gözlenmiştir.

Halı altı yalıtım keçesi, yalıtım ve esneklik için kullanılır. Halı altı keçe zeminde oluşacak rutubetin tahliyesine yardım eder ve zeminde bulunan bozuklukları belli oranda kapatır. 

Halı altı keçe 1000gram/m2

Cami,Mescid,Cemevi gibi halı kullanılan İbadet alanlarında halı altı keçesi uygundur, Otel,toplantı salonu,ofis,tekne-yatlar için halı altında özel Ross Matress underlay ithal keçe ürünümüz kullanılmaktadır. Parke altı ısıtmada ise yalıtım amaçlı kauçuk esaslı xpe polietilen yalıtım malzemesi uygulanır. Cami,Mescid gibi alanlarda 1000gramlık halı altı keçe tercih edilmektedir.

Halı altı keçe – halı altı koruyucu keçe 1000gram

Halı altı keçe fiyat bilgisi için iletişim formunu doldurabilir veya arayabilirsiniz. 02124240126

%d blogcu bunu beğendi: