Tiny house ısıtma – Parke altı ısıtma

Tiny house ısıtma | Bungalov & prefabrik ısıtma | Parke altı ısıtma   

Karbon ısıtıcı filmlerimiz, Tiny house ısıtma , bungalov ısıtma,konteyner,prefabrik ve kabinlerin ısıtılmasında da kullanılmaktadır.   Parke altı uygulama yapılacaksa parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı olması gereklidir.   Tiny house yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır. Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini saklamak için de harcanacak zaman ve paradan  tasarruf sağlar. Tiny house yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar.

Tiny house ısıtma sistemlerinde duvar tipi  termostatla sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur. Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir. Rexva Karbon film altına, 6 mm kalınlığında özel pe yalıtım döşemekteyiz,bu malzeme ısı yalıtımı sağlar . Kullanılan mevcut tiny house veya bungalovları da ısıtmak için çok pratik bir uygulamadır. Genellikle uygulaması, ekibimiz tarafından 1 günde tamamlanır.

Bungalov ısıtma uygulaması ;

Isıtıcı film altına  PE yalıtım uygulanmaktadır.

*Önemli;   Parke altı ısıtmada yalıtımın önemi büyüktür ve kesinlikle halı koruyucu keçeler kullanılamaz.(Keçe, parke altında esneme yapar,rutubete dayanıksızdır,koku yapar.Neme maruz kaldığında çökme yapar,zamanla esneyen keçelerden dolayı parkeler açılma yapar.Nemi hapseden keçeler parkelerin çürümesine sebep olur.Keçe parke altında kullanılabilecek bir yalıtım malzemesi değildir.) Bu yüzden ısıya dayanıklı,kalın Polietilen yalıtım uygulamaktayız.

Tiny house, bungalov,bekci kulubelerinde,prefabriklerde klasik ısıtma yontemlerinde (elektrikli ısıtıcılar) 2000-3000 watt arası enerji harcanmaktadır.Karbonik ısıtmada ,300-400 Wattlık ısıtıcı filmler kullanılarak, hem zeminden ısınmanın konforunu yasar hem tasarruflu saglarsınız.Rexva Karbon film ısıtıcı ile  ısı dagılımı homojen oldugundan tek bir bolgeyi degil tum ortamı en hızlı sekilde aynı derecede ısıtır.Prefabrik ısıtma ve kulube ısıtmada, Rexva Karbon film ısıtıcı ile klasik ısınma yontemlerinin 8/1’i maliyetine ısınma saglayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: