Yoga salonu ısıtma

Yoga & Spor Salonu Isıtma

Rexva karbon ısıtıcı filmler, yoga salonu ısıtmada,spor salonu parke altı ısıtma da kullanılmaktadır.Karbon filmle Isıtma Sistemi ,uygulamasından sonra üzeri parke ile kapatılır.   Salonlarda, diğer ısınma yöntemleri için gaz hattı çekilmelidir bu da hem tadilat hem de ekstra maliyet gerektirir. Bu sistemlere göre hem daha az uygulama maliyeti olan hemde kırma-dökme ,tadilat gerektirmeyen Rexva elektrikli karbon ısıtıcı filmle yoga salonu zeminden ısıtma sistemi montajı bir günde tamamlanır.Size de yerden ısınmanın konforunu yaşamak kalır.Yoga salonunuzda ısıtıcı soba,sarkan kablolar yada radyatörlerin sebep oldugu görüntü kirliliği,hacim kaybı yaşanmaz. Sürekli zeminle temas halinde olan müşterileriniz, konforlu ısınır.

Karbon filmle zeminden ısıtarak, salonunuzu dört mevsim konforla kullanabilirsiniz.Mevcut kullanılan salonlarda, tadilat-kırma,dökme yapılmadan,1 gün içerisinde parke altı ısıtma montajı tamamlanmaktadır.

Spor salonu yerden ısıtma

Özellikle zeminin doğrudan temas kurulan bir yüzey olduğu yoga salonlarında da zeminin mutlaka sıcak olması gerekir. Bu yüzden Beşiktaş’ta yer alan ve dört tarafı camdan oluşan bu ferah ve açık yoga salonunda da parke altı yer kaloriferi uygulaması tercih edildi.

Rexva Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir. 

Rexva Termostat ( Isı kontrol cihazı)

İletişime geçin


0212 424 01 26

Bizi Takip Edin

Facebook
Instagram

%d blogcu bunu beğendi: