Parke altı ısıtma – İstanbul

Parke altı ısıtma sistemi - İstanbul

Konutlarda ,

Ofislerde,

Kış bahçesi & balkonlarda

Parke altı ısıtma sistemi

Karbon film yerden ısıtma sistemi kullanılan konutlarda, villalarda,hastanelerde, otellerde, cafelerde,iş yerlerinde,yatlarda,ana okullarında, spor salonlarında,spa merkezlerinde kolaylıkla uygulanır.Parke altında da kontrollu termostatlar vasıtası ile mükemmel çözümler sunmaktadır. Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir. 

Karbon film ile parke altı ısıtma sistemi , ev ve ofis ısıtmasında, kış bahçesi,kapalı balkon ısıtılmasında, ekonomik ve kalıcı bir çözümdür.

Konutların tamamında uygulanabildiği gibi lokal ısıtmada da kullanılmaktadır.

Yerden Isıtmada Seramik mi Laminant mı?  Ev ve iş yerlerimizde tadilat yapılmadan yerden ısıtma uygulaması istiyorsak bunun tek yolu parke altı ısıtma – (karbon ısıtma filmleri ile) yapmaktır.Karbon ısıtıcı filmlerin seramik ya da beton altında kullanılması uygun değildir. REXVA olarak kullandığımız karbon ısıtıcı filmler M2/220W-190W güçlerindedir ve tek başına ısıtma sistemi olarak kullanılabilirler. Tadilat yapma imkanımız var ise fakat kot sorunundan ötürü şap atamıyorsanız 1,5cm kalınlığı bir çok projeye uyum sağlayan ısıtıcı Karbonray ürünümüzü seramik altında kullanabilirsiniz. Yeni projelerde, kot sorunu yoksa beton altından Karbonray ile yerden ısıtma yapabilirsiniz. Bu sistemde seramik ve diğer tüm malzemeleri son katman olarak uygulayabilirsiniz.Parke döşenecek zeminlerde bu sistemi önermiyoruz. Yüksek güçlü kabloların yerden ısıtma amaçlı beton altı kullanımı sayesinde ev ısıtması olarak kullanabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: