Rexva – Parke altı ısıtma

Parke altı ısıtma rexva

Karbon film ısıtıcı ile  yerden ısıtma sistemi kullanılan konutlarda, villalarda,hastanelerde, otellerde, camilerde,tarım ürünlerini kurutmada,cafelerde,iş yerlerinde,yatlarda,ana okullarında, spor salonlarında,spa merkezlerinde kolaylıkla uygulanır.Halı altı uygulaması yapılabildiği gibi , parke altında da kontrollu termostatlar vasıtası ile mükemmel çözümler sunmaktadır. Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir. 

Karbon film ile parke altı ısıtma sistemi , ev ve ofis ısıtmasında, kış bahçesi,kapalı balkon ısıtılmasında, ekonomik ve kalıcı bir çözümdür.

Karbon filmle parke altı ısıtma

Konutların tamamında uygulanabildiği gibi lokal ısıtmada da kullanılmaktadır.

Sadece ılık zemin amaçlı kullanılacaksa ,gezinme bölgelerine seyrek şekilde döşenmesi yeterli olur.Tamamen ısıtma amaçlı kullanılacaksa ,satış temsilcimiz size uygun çözüm sunacaktır.

Yalıtım durumunuza göre daha seyrek veya sık döşenebilir, düşük veya yüksek watt filmler kullanılabilir.Rexva Yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar. Odanın her yanı eşit ısınır;Radyatör sisteminde yaşanan; peteklere yakın yerlerin sıcak, uzak yerlerin serin olması problemi yoktur.

Rexva Karbon ısıtıcı, evin tamamına döşenebildiği gibi lokal ısıtmada da kullanılabilir, örneğin evinizin salonunda veya kış bahçenizde, sonradan kapatılan cam balkonlarda, çocuk odasında uygulanabilir.Eğer Rexva karbon ısıtıcı film uygulamasını kendiniz yapacaksanız lütfen teknik destek alınız.Uygulama ekibimiz tarafından yapıldığında garanti süresi yıldır.

Sonradan kapattığınız balkonlarda, ısıtma sistemi yoksa  doğalgazla ısınmak  tadilat gerektirecek..Bu durumda rexva karbon ısıtıcı filmi parke altına uygulayarak kapalı balkonunuzu kolaylıkla ısıtabilir,kışın da balkon keyfi yapabilirsiniz..

%d blogcu bunu beğendi: