Floorex Halı Tutkalları

 

FLOOREX

HALI YAPIŞTIRMA TUTKALI ; Floorex Halı yapıştırma ,tamir ve güçlendirme tutkalı  ,duvardan duvara halıların sırt kaplamalarının precoat ve son kaplama uygulamalarında,halı altı keçe yapıştırmada kullanılabilir.Yüksek yapışma gücü ve iyi bir esneklik sağlar. (1 Koli 8 adetx 3,5 Litre)

FLOOREX
KARO HALI YAPIŞTIRICI; Karo halıların kaymayacak şekilde döşenmesi için kullanılır. Defalarca sökülüp tekrar yapıştırma olanağı sağlar.  İç mekanlarda emici veya emici olmayan alt zeminlerin üzerine uygulanan, arka yüzeyleri bitüm/keçe, PVC ve PUR kaplamalı karo halıların sabitlenmesi ve kaymaması için dispersiyon esaslı karo halı yapıştırıcı.  Karo Halı Yapıştırıcı, dispersiyon esaslı, yapıştırma özelliğini sürekli koruyan yapıştırıcı’dır. PVC, yün, keçe sırtlı halı karolarının yapıştırılmasında kullanılır.  (Ambalaj ; 10 Litre )

Floorex karo halı tutkalı ; Sürekli yapışkanlık özelliği sayesinde rahatça sökülüp, tekrar yerleştirilebilme imkanı – Yüksek yapışkanlık – Mevcut kaplama üzerine uygulanabilme – Çok düşük emisyon

Halı tutkalı ve halı kaynak malzemeleri fiyat bilgisi için bize ulaşınız.Toptan alımlarda özel iskonto uygulamaktayız.

%d blogcu bunu beğendi: